Oferta pracy

Tester Aplikacji

Integrated Solutions Sp. z o.oO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • Manualne i automatyczne testowanie oprogramowania.

  • Przygotowanie scenariuszy testowych oraz przypadków testowych.

  • Obsługa oraz wsparcie testów akceptacyjnych.

  • Dokumentowanie procedur przeprowadzania testów oraz ich wyników.

  • Opracowywanie dokumentacji użytkownika końcowego oraz administratora testowanego systemu lub aplikacji.

  • Ścisła współpraca z zespołem deweloperskim.

  • Analiza i obsługa błędów ze środowiska produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji, systemów i interfejsów oraz w obszarze IT.

  • Dobra znajomość SQL.

  • Znajomość relacyjnych baz danych.

  • Certyfikat ISTQB Foundation Level.

  • Znajomość narzędzi Jira i Confluence.

  • Doświadczenie w testach integracyjnych ( znajomość jednego z narzędzi SoapUI lub Postman).

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Zdolności analityczne.

  • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji testów (Java i Selenium).

To oferujemy

  • Pracę w czołowej firmie branży ICT w Polsce.

  • Atrakcyjny system motywacyjny.

  • Rozwój poprzez współpracę z doświadczonymi specjalistami.

  • Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych).