Oferta pracy

Tester Aplikacji

Integer Group Services Sp. z o.o

Wielicka 28/b

Podgórze

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SoapUI

  • Postman

  • Git

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Manualne oraz automatyczne testy aplikacji desktopowej i mobilnej

  • Zgłaszanie błędów, uwag i raportów dotyczących defektów

  • Tworzenie scenariuszy testowych na podstawie wymagań biznesowych

  • Przygotowanie oraz konfiguracja środowisk testowych

  • Współpraca w zespole w produktowym

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej testowanych produktów

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia komercyjnego

  • Praktyczna wiedza z zakresu metodyk wytwarzania oprogramowania

  • Wiedza z zakresu testowania oprogramowania na poziomie ISTQB

  • Umiejętność analizy wymagań i wykonywania Test Case-ów na ich podstawie

  • Umiejętność raportowania defektów oraz przygotowywania raportów jakości oprogramowania

  • Praktyczna znajomość narzędzi kontroli wersji (GIT/TFS)

  • Znajomość SQL na poziomie podstawowym

  • Podstawowe doświadczenie w pracy z testami automatycznymi

  • Doświadczenie w pracy z bugtrackerami (Jira)

  • Znajomość narzędzi SoapUI, Postman

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje!

Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych :-)?

Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy