Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów obecnej (i przyszłych)* rekrutacji prowadzonych przez eLeader Sp. z o.o. i Finanteq SA z siedzibą w Lublinie 20-701, ul. Nałęczowska 16.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
FINANTEQ SA

Tester aplikacji

FINANTEQ SAO firmie

  • Nałęczowska 16, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FINANTEQ SA

Nałęczowska 16

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • mobilne testowanie aplikacji biznesowych;

  • wyszukiwanie i zgłaszanie błędów występujących w oprogramowaniu;

  • przygotowywanie scenariuszy dla testów manualnych i automatycznych;

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych testów;

  • współpraca z zespołami rozwojowymi i wdrożeniowymi.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne;

  • znajomość systemów mobilnych: android/iOS/ Windows;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dociekliwość, cierpliwość, dokładność.

Mile widziane

  • doświadczenie w wykonywaniu manualnych i automatycznych testów aplikacji;

  • znajomość narzędzi wspierających testy automatyczne;

  • certyfikat ISTQB;

  • doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu testów automatycznych.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;

  • elastyczny czas pracy;

  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;

  • współfinansowanie programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej;

  • a także imprezy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

FINANTEQ SA

FINANTEQ SA to pionier i niekwestionowany lider bankowości mobilnej w Polsce, dostarczający mobilne rozwiązania dla czołowych międzynarodowych grup bankowych, także w Europie Centralnej i na Bliskim Wschodzie. FINANTEQ jest częścią istniejącej od kilkunastu lat na rynku Grupy eLeader, która dzięki ciągłym innowacjom produktowym, posiada wdrożenia w ponad 90 krajach na całym świecie, a jej rozwiązania uzyskują wysokie noty w raportach międzynarodowych firm analitycznych jak Gartner, czy Forrester Research. Firma jest zwycięzcą międzynarodowych konkursów w branży fintech, takich jak Best of Show na Finovate w Nowym Jorku, czy Best Mobile Wallet na Citi Mobile Challenge EMEA.

Przewiń do profilu firmy

co to?