Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester aplikacji mobilnej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr. ref.: REK/042018/FIT/QA

    Symetria realizuje projekty z zakresu User Experience i e-marketingu dla największych polskich i międzynarodowych marek. Wykonujemy usługi w kraju oraz na całym świecie, jako członek światowej organizacji UXalliance. Pracujemy dla marek takich jak Orange, Credit Agricole, Lexis Nexis, Philip Morris, Boston Scientific, BZ WBK, PZU, LOT.

    Jednym z autonomicznych projektów w Symetrii jest Vitalia.pl (http://vitalia.pl) – największy w Polsce serwis internetowy związany ze zdrowym odżywianiem i treningami, odwiedzany przez ponad 2 mln UU miesięcznie. Firma zatrudnia obecnie ponad 40 osób (jesteśmy częścią http://symetria.pl).

    Kolejnym naszym projektem jest Fitatu - to najlepsza polska apka do liczenia kalorii i planowania posiłków. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Testera, który pomoże nam ogarnąć rozrastające się funkcje apki i wychwyci niedoskonałości, zanim zrobią to nasi użytkownicy.

    Oferujemy:
    • wynagrodzenie 3000-5000 zł na rękę (B2B) w zależności od doświadczenia, ze ścieżką rozwoju i jawnym planem podwyżek
    • 11 dni prywatnych labsów (realizacja własnych pomysłów) i szkoleń/konferencji rocznie
    • praca w scrumie w sympatycznym zespole
    • innowacyjny i rozwojowy projekt – zamierzamy podbić świat!
    • bardzo dobrze skomunikowane biuro w ścisłym centrum
    • konsola Xbox, piłkarzyki, świetna kawa z ekspresu oraz wybór herbat gratis!
    • dodatki socjalne (m.in. opieka zdrowotna, karta Multisport)
    • wysokiej jakości sprzęt do pracy (dostajesz co potrzebujesz)
    • narzędzia (*storm, github, saucelab itd.)
    • niska rotacja – słuchamy potrzeb pracowników i staramy się je realizować

    Obowiązki:

    • tworzenie testów automatycznych w oparciu o scenariusze testowe (znajomość narzędzia Appium, javascript)
    • tworzenie i utrzymywanie scenariuszy testowych
    • testowanie manualne/eksploracyjne/regresywne
    • refaktoryzacja
    • usprawnianie jakości oprogramowania w procesie developerskim
    • tworzenie i analiza dokumentacji testowej
    • koordynacja pracy zespołu podczas testów przed releasem
    • przygotowywanie metryk, tworzenie raportów do zaprezentowania podczas międzyzespołowych prezentacji

    Wymagania:

    • minimum 1 rok doświadczenia w testowaniu
    • umiejętność programowania w javascript (pisanie skryptów testów automatycznych)
    • rzetelność i skrupulatność, drążenie programistycznej skały
    • znajomość narzędzi i metodyk do tworzenia, zarządzania i uruchamiania testów
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • podstawowa znajomość systemów iOS i android
    • praca w biurze w Poznaniu
    Mile widziane:
    • znajomość platformy Cordova/Phonegap
    • doświadczenie z metodykami AGILE (SCRUM) oraz KANBAN
    • certyfikat ISTQB
    • doświadczenie w pracy z git

    Jak aplikować?

    Prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj wraz z podaniem numeru referencyjnego REK/042018/FIT/QA .

    Prosimy o dopisanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”