Oferta pracy

Tester Aplikacji Mobilnych

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja testów funkcjonalnych, automatycznych i wydajnościowych systemów i aplikacji mobilnych
  • analiza i raportowanie wyników testów
  • projektowanie testów na podstawie specyfikacji wymagań
  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji
  • prowadzenie dokumentacji testowej

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych na platformy iOS i Android
  • Znajomość technik projektowania przypadków testowych i procesu testowego
  • Podstawowa znajomość Dev Tools
  • Podstawowa znajomość platform do śledzenia błędów i wydajności (Crashlytics, Embrace)
  • Doświadczenie w pracy z Git
  • Raportowanie błędów (JIRA)
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (min. B2)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • udział w rozwoju nowoczesnych aplikacji mobilnych
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • Interesujące projekty
  • dobrą atmosferę pracy
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy