Logo Pracuj.pl

Tester aplikacji mobilnych

SIMPLE SAO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

SIMPLE SA

Gallusa 10

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android

  • iOS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie dokumentacji testowej i testów w oparciu o wymogi formalne, jak i nieformalne w komunikacji z programistami i managerami produktu
  • Opracowywanie, przeprowadzanie i utrzymywanie manualnych skryptów testowych
  • Identyfikacja i zgłaszanie błędów przez zastosowanie metodologii badań ustrukturyzowanych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania mobilnego i webowego
  • Mile widziana znajomość systemów klasy ERP
  • Mile widziany certyfikat ISTQB
  • Kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • Dociekliwość, rzetelność i spostrzegawczość
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na rozwój kompetencji i umiejętności

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • testy funkcjonalne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty. U nas masz również możliwość pracy zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • dowolna forma zatrudnienia

Jesteśmy polską firmą obecną na rynku od 1988 roku. Nasze długoletnie doświadczenie i doskonała znajomość polskiego rynku sprawiają, że jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań dla uczelni, jednostek naukowo-badawczych oraz szpitali. Nasze rozwiązania zostały wdrożone ponad 3500 razy. Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.