Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester aplikacji

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja zgodności aplikacji z założeniami projektowymi i przypadkami użycia

  • Przygotowanie i przeprowadzanie testów manualnych aplikacji

  • Udział w tworzeniu specyfikacji rozwiązań, tworzenie scenariuszy i przypadków testowych

  • Praca w metodyce SCRUM

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku testera

  • Znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania

  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym

  • Znajomość środowisk bazodanowych i SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych projektach z użyciem najnowszych technologii

  • Możliwość rozwoju w kierunku specjalisty kontroli jakości oprogramowania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

Przewiń do profilu firmy