Oferta pracy

Tester Aplikacji

PayPro S.A.O firmie

PayPro S.A.

Kanclerska 15

Poznań

Serwis Przelewy24, należący do PayPro S.A., od 15 lat współtworzy polską branżę e-commerce, dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych. Operator obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując partnerom 350 metod płatności, a najwyższy poziom usług zapewniają stale ulepszane rozwiązania technologiczne. Już kilkadziesiąt tysięcy Merchantów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Tester AplikacjiNumer ref.: Numer referencyjny: 2020/2

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę zakresu testowanego rozwiązania
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych
  • Automatyzację testów
  • Realizację testów funkcjonalnych oprogramowania
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • Testowanie aplikacji webowych i desktopowych

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu automatyzacji testów i chęć rozwoju w tym kierunku
  • Znajomości metodologii testowania oprogramowania
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji testów, np. Selenium
  • Doświadczenia min. 2 lata

Oraz:

  • Zaangażowania
  • Kreatywności
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziany Certyfikat ISTQB

Oferujemy:

  • Stałą pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Premie uznaniowe
  • Pracę w doświadczonym zespole, przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
  • Możliwość bezpłatnego uczestnictwa w konferencjach branżowych
  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy
  • Specjalistyczne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość udziału w zajęciach sportowych po pracy - siatkówka, piłka nożna
  • Kartę Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu realizacji procesu rekrutacji przez PayPro SA z siedzibą w Poznaniu”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne w inny sposób do PayPro SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem danych jest PayPro SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15 (60-327). Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy