Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Aplikacji

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FABRITY zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie rozwoju oprogramowania dla biznesu, doradztwa i realizacji projektów informatycznych. Jesteśmy doświadczonym partnerem polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie wdrażania systemów wspierających zarządzanie procesami biznesowymi i obieg dokumentów. Jesteśmy częścią Grupy K2 Internet.

    Wymagamy:

    • Kilku lat doświadczenia w testowaniu aplikacji,
    • Doświadczenia w tworzeniu dokumentacji testowej i instrukcji użytkownika,
    • Doświadczenia we współpracy z użytkownikiem końcowym (helpdesk, serwis),
    • Praktycznej znajomości języka angielskiego,
    • Samodzielności, umiejętności pracy w zespole,
    • Znajomość SQL i podstaw programowania będzie atutem,
    • Ukończonych studiów wyższych, preferowane kierunki ścisłe (informatyka, matematyka, fizyka itp.)

    Główne zadania:

    • Testy funkcjonalne aplikacji webowych, konfiguracji danych,
    • Raportowanie błędów,
    • Wsparcie użytkowników w testach akceptacyjnych,
    • Opracowywanie scenariuszy testowych,
    • Obsługa zgłoszeń serwisowych od klientów,
    • Współpraca z developerami w zakresie naprawy błędów,
    • Przeprowadzanie bieżącej analizy jakości aplikacji.

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy nad ciekawymi projektami informatycznymi dla polskich i międzynarodowych klientów,
    • Szansę rozwoju zawodowego w kierunku analityka biznesowego,
    • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT,
    • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
    • Motywacyjne wynagrodzenie, niepubliczną opiekę zdrowotną oraz inne atrakcyjne benefity.