Oferta pracy

Tester Aplikacji

Generali O firmie

Generali

Marynarska Point I

Warszawa

Twoje zadania

  • Przeprowadzanie testów na podstawie przypadków testowych oraz testów eksploracyjnych (testowanie manualne)
  • Tworzenie i utrzymanie przypadków testowych, planów testów oraz innej dokumentacji związanej z testowaniem
  • Implementacja automatycznych testów funkcjonalnych (java, JUnit, Selenium)
  • Implementacja automatycznych testów API (java, Spock, SoapUI)
  • Monitorowanie wykonania testów automatycznych, raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • Konfiguracja oraz implementacja narzędzi/skryptów wspierających proces testowania oprogramowania

Nasze oczekiwania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w automatyzacji testów funkcjonalnych oraz znajomość dobrych praktyk programowania testów
  • Znajomość języków programowania i bibliotek: java, Selenium, JUnit, SQL
  • Znajomość narzędzi Jira, SoapUI/Postman, znajomość systemu kontroli wersji GIT. Mile widziana znajomość Jenkinsa na poziomie umożliwiającym tworzenie i uruchamianie jobów związanych z testami automatycznymi
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji testowej (przypadki testowe, raporty z testów)
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacji czasu pracy, nastawienie na cel i jakość
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Twoje korzyści

  • Kontrakt B2B
  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych specjalistów IT
  • Elastyczne godziny pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy