Oferta pracy

Tester Aplikacji

Eurocash S.A.

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

  • Office 365

  • SAP

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz analiza projektowa związana z testowaniem,

  • Przeprowadzanie implementacji i wykonywanie testów funkcjonalnych, a także niefunkcjonalnych,

  • Tworzenie dokumentacji testowej (np. przypadki testowe) oraz dokumentacji projektowej,

  • Tworzenie i utrzymywanie skryptów testowych,

  • Projektowanie rozwiązań mających pomóc w dostarczaniu funkcjonalności,

  • Współpraca z różnymi zespołami projektowymi,

  • Dzielenie się wiedzą.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w testowaniu aplikacji biznesowych,

  • Masz podstawową wiedzę z zakresu testowania i wytwarzania oprogramowania,

  • Znasz bardzo dobrze MS Excel,

  • Nie jest Ci obce testowanie oraz rozumienie problemów biznesowych,

  • Potrafisz opracowywać oraz korzystać z dokumentacji technicznej,

  • Jesteś komunikatywny i potrafisz nawiązywać relacje z ludźmi,

  • Potrafisz samodzielnie planować, organizować własną pracę,

  • Cechuje Cię dokładność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia.

  • Znajomość SAP, Scrum Guide.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów,

  • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole,

  • Pracę pełną wyzwań i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy