Tester Aplikacji Webowych - Tester Manualny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej.
Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Chcesz dołączyć do naszego zespołu IT? zaaplikuj na stanowisko:

Tester Aplikacji Webowych/Tester Manualny
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • manualne testowanie aplikacji webowych oraz ich integracji z zewnętrznymi systemami,
  • tworzenie planów testów w oparciu o standardy firmy,
  • analiza przypadków testowych, ocena i weryfikacja wymagań,
  • analiza i badanie zgodności tworzonych funkcjonalności względem specyfikacji,
  • dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań,
  • zwracanie uwagi na aspekty użyteczności (UX),
  • współpraca z zespołem analityków i programistów.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji (web & mobile),
  • umiejętność tworzenia manualnych przypadków testowych, scenariuszy oraz przygotowywania danych testowych,
  • umiejętność realizowania manualnych scenariuszy testowych w aplikacjach webowych oraz na platformach mobilnych,
  • umiejętność tworzenia raportów, dokumentacji wyników wykonanych testów,
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość narzędzi do raportowania błędów (Jira),
  • znajomość narzędzia Selenium WebDriver,
  • znajomość baz danych SQL.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • pracę w doświadczonym zespole QA,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • wymagającego i dokładnego przełożonego,
  • pracę w dużym serwisie e-commerce,
  • ciche i oryginalnie urządzone biuro,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Inter Cars S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars s.a. z siedzibą przy ul. Powsińskiej 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się