Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Aplikacji Webowych

COMFORTEL SP. Z O.O.O firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Dojazdowa 9b, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

COMFORTEL SP. Z O.O.

Dojazdowa 9b

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, utrzymywanie i doskonalenie środowiska testowego,

  • tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji webowych (automatycznych),

  • automatyzacja testów z wykorzystaniem języków skryptowych/obiektowych,

  • dokumentacja wykonanych testów,

  • analizowanie wykonanych testów i raportowanie usterek.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Testera Oprogramowania/Inżyniera Testów lub podobnym,

  • wiedza w zakresie automatyzacji testów z wykorzystaniem między innymi Selenium WebDriver,

  • znajomość narzędzi do testów frontendowych i integracyjnych,

  • dokładność i samodyscyplina,

  • umiejętności pracy w zespole projektowym,

  • znajomość SQL.

To oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B,

  • możliwość pracy zdalnej (dwa dni w tygodniu),

  • prywatna opieka medyczna,

  • pracę w zwinnych metodykach wytwarzania,

  • ciekawe projekty tworzone w oparciu o najnowsze technologie i trendy,

  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia techniczne i "miękkie", warsztaty),

  • dla chętnych wypady integracyjne w góry,

  • praca w zgranej grupie developerów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Kandydat ubiegający się na to stanowisko proszony jest o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dołączoną klauzulą o ochronie danych.