Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Aplikacji Webowych

wonga.pl Sp. z o.o.O firmie

wonga.pl Sp. z o.o.

Stanisława Żaryna 2B

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Test Automation

  • Obiektowe programowanie

  • API

  • Jira

System operacyjny

O projekcie

Szukamy Testera Aplikacji mobilnych z solidnym doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu zautomatyzowanych testów dla aplikacji mobilnych. Poszukujemy osoby, która będzie w stanie zbudować automatyczny framework do testowania naszych produktów na urządzeniach mobilnych.

Twój zakres obowiązków

  • Budowa, planowanie i rozwijanie testów do aplikacji mobilnych i webowych

  • Budowa skalowalnego automatycznego frameworku

  • Pisanie i debugowanie skryptów

  • Budowanie i zarządzanie zautomatyzowanymi testami oraz zadaniami CI/CD do ich uruchomienia

  • Egzekwowanie planów wdrażania testów oraz wspieranie i weryfikacja testów produktowych

  • Współpraca z zespołem QA przy rozwijaniu zautomatyzowanych testów API oraz skryptów SQL dla testów produktowych

  • Uwzględnianie wymagań technicznych I wdrażanie ich do testów

  • Raportowanie i śledzenie błędów przy użyciu Jiry

  • Współpraca z zespołem programistów w poszukiwaniu i odtworzeniu bugów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia we wdrażaniu zautomatyzowanych testów

  • Doświadczenie w pisaniu testów na urządzenia mobilne będzie dużym plusem

  • Podstawowa wiedza w zakresie przynajmniej jednego obiektowego języka programowania

  • Dążenie do rozwoju swoich umiejętności jak i całego obszaru Test Automation

  • Doświadczenie w pisaniu skryptów SQL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Proaktywne podejście i otwarta głowa 😊

  • Wysokie standardy w komunikacji interpersonalnej oraz pracy zespołowej

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 30

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę, która ma znaczenie! – Tworzenie innowacyjnego technologicznie spojrzenia na rozwój obszaru Digital Finance

  • Możliwość pracy w zmotywowanym i dynamicznym zespole, w kulturze organizacyjnej osadzonej na wartościach wzajemnego wsparcia i współpracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (karta Multisport, Enelmed)

  • Wygodną lokalizację miejsca pracy w centrum miasta przy Polach Mokotowskich

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji
1

Wstępna Rozmowa Telefoniczna z HR

2

Interview techniczne z Team Leaderami zespołu

3

Spotkanie z członkami zespołu (opcjonalnie)

Wonga.pl to wielokrotnie nagradzany lider finansów online, specjalizujący się w pożyczkach internetowych. Sukces zawdzięcza zespołowi ambitnych ludzi, szybkiej usłudze i precyzyjnemu systemowi oceny ryzyka kredytowego.

W Polsce działamy od 2012 roku. Od momentu powstania Wonga rozwija swoją niepowtarzalną kulturę. Wyróżnia nas:

· Otwarta komunikacja: mówimy wprost;

· Tolerancja i otwartość: głowy mamy otwarte na inny punkt widzenia;

· Sukcesy i porażki – razem świętujemy, razem się smucimy;

· Brak rywalizacji między sobą, ale silna rywalizacja z konkurentami na rynku;

· Szanujemy się nawzajem i zawsze zakładamy dobrą wolę drugiej osoby;

· Możemy być w pracy „sobą”. Nie mamy dress codu, nie wchodzimy w żadne role;

· Lubimy spędzać czas ze sobą.

W 2021 roku zdobyliśmy tytuł Super Etycznej Firmy co oznacza, że przez trzy lata z rzędu zdobywaliśmy nagrody Etycznej Firmy w konkursie organizowanym przez Puls Biznesu oraz PWC. Budujemy organizację opartą na zgranym i lubiącym się zespole i spełnionych, zaangażowanych pracownikach. Wszystkich pracowników traktujemy równo, niezależnie od ich pochodzenia, płci, wyznania, orientacji seksualnej czy stanowiska.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, wyślij swoje CV poprzez przycisk „aplikuj”