Oferta pracy

Tester Aplikacji Webowych

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Postman/SoupUI

  • Kibana

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju aplikacji webowych wykorzystywanych przez setki tysięcy użytkowników

  • Przygotowywanie scenariuszy testowych

  • Wykonywanie testów manualnych, integracyjnych, testów API

  • Wsparcie w tworzeniu testów automatycznych

  • Raportowanie wyników testów

  • Bliską współpracę z programistami oraz analitykami

  • Możliwość rozwoju w obszarze testów manualnych, testów technicznych oraz testów automatycznych

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia, jako Tester Manualny i/lub Automatyczny, mile widziane doświadczenie w wykonywaniu testów integracyjnych oraz testów serwisów

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Mile widziana wiedza i/lub doświadczenie w automatyzacji testów z użyciem narzędzi takich jak np. Selenium, Appium

  • Znajomość narzędzi wspierających proces testowania (np. JIRA)

  • Znajomość znajomość SQL i WebServices

  • Znajomość narzedzi do testów serwisów jak np. SoupUI/Postman

  • Chęć nauki, podnoszenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych lub banku

  • Podstawa znajomość programowania

Podział czasu pracy
80%

Testowanie

20%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • Zespół testów – ok. 30 osób

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • BDD

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy nowoczesnych aplikacjach mobilnych najlepiej ocenianych w rankingach niezależnych organizacji (m.in. Newsweek)

  • Rozwój indywidualnych zdolności oraz kompetencji w obszarze testów manualnych i automatycznych

  • Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie)

  • Umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny