Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1406 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester aplikacji webowych8

  • Łęki (pow. ciechanowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Testowa PD

    najlepsza firma na świecie

    tomtomtotmomtmtoazvsadvsdvsdvsv

    Miejsce pracy: Łęki (pow. ciechanowski)
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za politykę personalną Firmy
    • Budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
    • Rekrutacja i selekcja:
      - nadzór nad prowadzonymi rekrutacjami
      - przeprowadzanie rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla
      - nawiązywanie, utrzymywanie i kontrola agencji zewnętrznych
    • Szkolenia i rozwój:

    - badanie potrzeb szkoleniowych

    - dobór i kontrola dostawców zewnętrznych

    - rozbudowa systemu szkoleń wewnętrznych

    - organizacja i kontrola szkoleń adaptacyjnych dla nowych pracowników

    • Nadzór nad systemem ocen okresowych
    • Doradztwo i wsparcie w zakresie budowania efektywnej struktury organizacyjnej i sprawnej komunikacji w Spółce
    • Doradztwo i nadzór nad politykami związanymi z minimalizacją ryzyka na poziomie zasad, procedur i praktyk
    • Weryfikacja, budowanie i kontrola ścieżek karier i procesów promocji w Firmie
    • Budowanie i doradztwo w zakresie systemów motywacyjnych i systemów wynagradzania
    • Organizacja i komunikacja badania satysfakcji pracowników
    • Wspieranie komunikacji zmian i kształtowanie pożądanej kultury organizacyjnej
    • Współpraca z korporacyjnymi i regionalnymi strukturami HR w Europie
    • Nadzór funkcjonalny nad działami HR w Europie Wschodniej
    • Bieżące doradztwo dla kadry kierowniczej w kwestiach pracowniczych
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki informatyczne, matematyczne i pokrewne),
    • doświadczenia w przygotowywaniu i dokumentowaniu potrzeb użytkowników biznesowych,
    • znajomości SQL i tematyki bazodanowej (ORACLE, MS SQL),
    • znajomości podstaw programowania,
    • umiejętności konstruktywnego i analitycznego myślenia,
    • dokładności, rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • samodzielności i dociekliwości,
    • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
    • mile widziana ogólna wiedza z zakresu bankowości i finansów.
    • pracę w prestiżowej i stale rozwijającej się organizacji ,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. hjkghkhgk

    ex oj oj