Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Aplikacji

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Jira

O projekcie

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu IT. Najważniejsze jest dla nas zainteresowanie zagadnieniami informatycznymi i znajomość języka angielskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie nowych funkcjonalności w aplikacjach magazynowych (m.in. Gofos, Smart Portal)

  • Analizowanie ulepszeń i błędów zgłaszanych przez klienta, kierowników operacyjnych oraz przełożonego

  • Zgłaszanie oraz opisywanie nowych błędów na odpowiednich platformach internetowych (m. in. JIRA)

  • Analizowanie procesu życia zamówień w oparciu o pliki XML a także zewnętrzne systemy (m.in. MuleSoft i nShift)

  • Redagowanie instrukcji, przewodników systemowych oraz artykułów do użytku wewnętrznego używając m.in. Confluence

  • Tworzenie scenariuszy testowych

  • Wsparcie działań zespołu UAT

  • Bezpośrednia współpraca z deweloperami oraz klientem

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - niezbędne

  • Zainteresowanie zagadnieniami informatycznymi

  • Znajomość procesów operacyjnych i systemów magazynowych (Gofos)

  • Znajomość działania systemów ticketingowych (Service Now, JIRA) mile widziana

To oferujemy

Oferujemy bogaty pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, świadczenia z ZFŚS, dostęp do plaftormy z kurami językowymi, kartę sportową, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i uczestniczenia w szkoleniach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

W CEVA wierzymy, że logistyka to biznes oparty na ludziach, dlatego tworzymy środowisko oparte na zaufaniu i pracy zespołowej - zachęcamy do podejmowania inicjatywy i umożliwiamy rozwój naszych talentów. Jesteśmy ekspertami od łańcucha dostaw. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu logistyki kontraktowejtransporty lotniczego, morskiego oraz drogowego, dzięki naszym 78 000 pracownikom, działającym w ponad 160 krajach. W CEVA z pasją podchodzimy do naszej pracy i wartości, którą dostarczamy naszym klientom, a jako firma rozwijamy się w szybkim tempie – czy odważysz się rozwijać z nami?

Cenimy Twój rozwój zawodowy i osobisty. Dlatego udostępniamy wiele możliwości rozwoju kariery w CEVA. Dołącz do CEVA, aby rozpocząć pełną wyzwań karierę.

Przewiń do profilu firmy