Tester automatyczny Android

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.10.2017
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

 top
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy
dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie i implementacja testów automatycznych,
  • Wsparcie zespołów projektowych w zakresie automatyzacji testów podczas projektów prowadzonych w metodyce SCRUM,
  • Rozbudowa bazy testów automatycznych w już istniejących systemach informatycznych zgodnie z dynamiką zmian w organizacji,
  • Analizowanie wyników testów, optymalizacja procesu, zarządzanie i przygotowanie danych testowych oraz symulacje interfejsów zewnętrznych,
  • Utrzymanie i rozbudowa automatycznego środowiska testowego biorącego udział w procesach Continous Integration.

WYMAGANIA:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania (w tym minimum 2 lata w tworzeniu testów automatycznych),
  • Znajomości ekosystemu dla aplikacji na platformę Android,
  • Doświadczenie z frameworkami automatyzacji testów - szczególnie Espresso lub Robotium,
  • Znajomość SQL i Java na poziomie bardzo dobrym,
  • Praktycznej znajomości środowiska Linux,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją),
  • Znajomość narzędzi wspierających bieżącą pracę projektową – Jira, Confluence
  • Znajomość narzędzi do zarzadzania testami np. TestRail, TestLink,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dokładność, systematyczność i zaangażowanie w dążeniu do osiągnięcia postawionych celów,
  • Samodzielność wykonywanych zadań.

Mile widziana:

  • Znajomość środowiska ciągłej integracji Jenkins.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Elastyczne podejście do formy zatrudnienia (UP lub B2B),
  • Możliwość rozwoju oraz podniesienia swoich kwalifikacji,
  • Pracę z najnowszymi technologiami,
  • Wpływ na rozwój firmy oraz na zastosowane technologie,
  • Intrygujące projekty,
  • Bogaty zestaw świadczeń dodatkowych dla pracowników.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się