Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester automatyczny

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 08.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

BIT S.A.

BIT SA jest firmą działającą w trzech branżach zdefiniowanych jako: Bezpieczeństwo, Informatyka i Teleinformatyka.

W naszym portfolio rozwiązań informatycznych znajdują się systemy pracy grupowej i obiegu dokumentów, systemy zarządzania informacją niejawną, aplikacje i portale internetowe.

Jeśli lubisz  wyzwania i nowoczesne technologie informatyczne, a przede wszystkim nie  boisz się nauki sprawdź się w naszym Zespole.

Miejsce pracy: Białystok
Region: podlaskie
Numer referencyjny: BIT - IT / 2017

Opis stanowiska:

  • Analiza i planowanie działań w zakresie testów: opracowanie scenariuszy testowych, utrzymanie dokumentacji testów, udział w przeglądach jakości.
  • Projektowanie i przygotowanie testów manualnych, automatycznych i wydajnościowych.
  • Kontrola jakości aplikacji i weryfikacja zgodności z założeniami projektowymi.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi programistami w ramach realizowanych projektów, w tym opracowanie i wdrożenie środowisk testowych w ramach realizowanych projektów.
  • Udział w aktywnym rozwoju kompetencji, metodologii i narzędzi w zakresie testów.

Oczekiwania:

  • Znajomość minimum jednego języka programowania (PHP, .NET, preferowana Java) na poziomie pozwalającym pisanie testów.
  • Staranności oraz wnikliwość w wykonywaniu zadań.
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu programowaniu aplikacji WWW z wykorzystaniem HTML, CSS, JavaScript, Ajax, jQuery.
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem, optymalizacją i bezpieczeństwem aplikacji internetowych.
  • Podstawowa znajomość SQL.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.
  • Kreatywność i samodzielność w realizacji zadań.

Dodatkowym atutem mogą być:

  • Znajomość narzędzi do testowania: Selenium WebDriver, Appium, Jmeter, Postman.
  • Znajomość narzędzi usprawniających proces testowania (Firebug, DevTools, walidator W3C, walidator WCAG).
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami np. TestLink.
  • Znajomość narzędzi typu bugtrucker np. Redmine.
  • Doświadczenie w programowaniu / testowaniu.
  • Umiejętności korzystania z systemów Continuous Integration (Hudson, TFS) i GIT.
  • Znajomość podstaw technologii WebService.
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux.

Oferujemy:

  • Udział w realizacji ambitnych projektów.
  • Kreatywną pracę i dużą samodzielności w wykonywaniu zadań.
  • Warunki do rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, w tym szkolenia oraz możliwość uzyskiwania,
    certyfikatów zawodowych.
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności.
  • Elastyczny system pracy.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BIT S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Jana Pawła II 23."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się