Tester Automatyczny

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     TESTER AUTOMATYCZNY

    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    TWOJE OBOWIĄZKI

    • Testy automatyczne, tworzenia frameworków testowych i utrzymywanie
    • Wykrywanie, analiza i szczegółowe raportowanie problemów
      zidentyfikowanych podczas testów
    • Bieżąca współpraca z działem rozwoju oprogramowania
    • Instalacja, utrzymanie i administrowanie środowiskami testowymi

    WYMAGANIA

    • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Testera
    • Rozumienie różnych faz testowania i metodologii testowania
    • Znajomość technologii Test Complete, HP ALM, GIT, Jenkins, Intellij
    • Doświadczenie w projektach webowych (JavaScript, HTLM, REST)
    • Znajomość Java
    • Znajomość Azure/AWS będzie atutem
    • Mile widziana doświadczenie w aplikacjach mobilnych

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
    • Udział w międzynarodowych projektach
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę MultiSport
    • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę
    Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę za pomocą przycisku: