Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Automatyczny (Junior / Mid)

SMARTWAREO firmie

  • Strzegomska 140A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

SMARTWARE

Strzegomska 140A

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • Appium

  • SQL

Mile widziane

  • SoapUI

  • Jira

  • TestLink

  • Git

O projekcie

Poszukujemy specjalistów do zespołu zapewniającego testy automatyczne dla dużej międzynarodowej instytucji finansowej. Osoby na tym stanowisku będą się zajmowały rozwijaniem nowych i utrzymaniem istniejących skryptów automatycznych oraz ich implementacją w infrastrukturę uruchomieniową. Nie wymagamy komercyjnego doświadczenia.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz pracować w zespole zajmującym się kluczowymi obszarami IT dużej, międzynarodowej instytucji finansowej

  • Będziesz rozwijać skrypty automatyczne w języku Java z użyciem Selenium oraz testy automatyczne usług SOAP i REST z użyciem narzędzia SoapUI

  • Będziesz tworzyć narzędzia wspomagające zespoły testerów manualnych

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość dowolnego języka programowania

  • Umiejętność pisania zapytań SQL (dowolna technologia)

  • Umiejętność logicznego wyciągania wniosków (sprawne radzenie sobie z nowymi zagadnieniami/problemami)

  • Wiedza z zakresu metodologi testowania i podstaw inżynierii oprogramowania

  • Chęć nauki

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów, np. SoapUI, Selenium, Appium

  • Doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji mobilnych

  • Znajomość Page Object Model

  • Znajomość narzędzi JIRA, TestLink

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość GIT

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia

  • Możliwości rozwoju

  • Długoterminową perspektywę współpracy

  • Umowę o pracę

  • Kartę Multisport

  • Opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

SMARTWARE

Nasz Zespół to ambitni, kreatywni, wspierający się ludzie. Dołącz do nas!

Więcej na naszej stronie: www.smartware.pl

Przewiń do profilu firmy