Oferta pracy

Tester automatyczny/manualny

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • XML

  • XSD

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów aplikacji, zarówno funkcjonalnych jak i wydajnościowych oraz regresyjnych ( testy automatyczne i manualne)

  • Przygotowywanie i dokumentowanie scenariuszy testowych ze szczególnym uwzględnieniem przypadków brzegowych

  • Aktywne uczestnictwo w procesie wytwarzania oprogramowania, w szczególności w fazie testów oraz w fazie planowania poprzez opiniowanie nowych wymagań i współpracy w ramach ich tworzenia

  • Przewidywanie wpływu wprowadzanych przez programistów zmian na całość procesu

  • Raportowanie stanu testów projektu/wersji aplikacji

  • Projektowanie, wykonywanie i dokumentowanie wyników testów, przygotowywanie modeli, scenariuszy i danych testowych,

  • Analiza wyników, raportowanie błędów, koordynowanie ich naprawy, wykonywanie re-testów

  • Tworzenie i utrzymywanie automatycznych testów regresji

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych

  • Znajomość NUnit, Selenium i doświadczenie w automatyzacji testów

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/pokrewne lub student

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość procesów i zagadnień testowania oprogramowania

  • Znajomość SQL, XML, XSD

  • Doświadczenie w definiowaniu przypadków i scenariuszy testowych

  • Doświadczenie w testowaniu systemów informatycznych, w tym aplikacji serwerowych/webowych/mobilnych/desktopowych

  • Umiejętność diagnozowania, opisywania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analizy logów

  • Samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • Znajomość branży funduszy inwestycyjnych

  • Doświadczenie w pracy z JIRA

  • Ciekawość i otwartość na nowinki technologiczne

  • Doświadczenie w testach usług REST oraz SOAP

  • Znajomość MS SQL Server i Oracle w zakresie podstawowej administracji bazami danych i analizy operacji bazodanowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu testów wydajnościowych, obciążeniowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

To oferujemy

  • Solidny sprzęt komputerowy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem

  • Multisport, karty podarunkowe, vouchery

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

  • Sekcje zainteresowań pracowników

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy