Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Automatyczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-02-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Prudential to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej. Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Prudential przygotował unikalną ofertę produktów i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie budować mocną pozycję organizacji w Polsce w oparciu o najwyższe światowe standardy.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Planowanie, programowanie, wykonywanie oraz rozwój testów automatycznych zgodnie ze zgłoszonymi wymaganiami do aplikacji web oraz desktop
    • Tworzenie dokumentacji testowej, w szczególności przypadków i scenariuszy testowych
    • Pozyskiwanie i wytwarzanie danych do testów
    • Zgłaszanie i monitorowanie wykrytych błędów w dedykowanym narzędziu
    • Re-testy dostarczonych poprawek
    • Raportowanie przebiegu testów

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania, również w metodach zwinnych (agile)
    • Znajomość technologii/aplikacji: Selenium IDE, Robot Framework, SoapUI, Jenkins, Sonar, SVN/GIT, Jira
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym praca na dokumentacji oraz systemach w tym języku
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej systemu (scenariusze testowe, instrukcje użytkownika)
    • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej i procesów zachodzących w towarzystwie ubezpieczeń

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub umowę zlecenia (w zależności od preferencji)
    • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
    • Możliwość budowania wiedzy i doświadczeń w zespole ekspertów z obszaru IT
    • Dogodną lokalizację biura przy metrze Wilanowska