Oferta pracy

Tester Automatyczny

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium

  • Git

Mile widziane

  • Jenkins

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie funkcjonalnych i regresyjnych testów aplikacji (testy automatyczne i manualne)

  • Przygotowywanie i dokumentowanie scenariuszy testowych

  • Aktywne uczestnictwo w procesie wytwarzania oprogramowania, w szczególności w fazie testów oraz w fazie planowania poprzez opiniowanie nowych wymagań i współpracy w ramach ich tworzenia

  • Raportowanie stanu testów projektu/wersji aplikacji

  • Projektowanie, wykonywanie i dokumentowanie wyników testów, przygotowywanie modeli, scenariuszy i danych testowych,

  • Analiza wyników, raportowanie błędów, koordynowanie ich naprawy, wykonywanie re-testów

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych aplikacji frontowych przy użyciu Selenium w języku Java

  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych dla serwisów restowych przy użyciu REST-Assured

  • GIT

  • Doświadczenie w definiowaniu przypadków i scenariuszy testowych

  • Doświadczenie w testowaniu systemów informatycznych, w tym aplikacji serwerowych/webowych

  • Umiejętność diagnozowania, opisywania i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analizy logów

  • Samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Mile widziane

  • Konfiguracja uruchamiania testów w Jenkins

  • Doświadczenie z Docker

  • Podstawowa znajomość systemów Linuxowych

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Doświadczenie w pracy z JIRA

  • Znajomość branży funduszy inwestycyjnych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ciekawe i rozwijające zadania

  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy IT w obszarze finansów

  • Przyjazną atmosferę w zespole chętnie dzielącym się wiedzą

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz karty podarunkowe

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Sekcje zainteresowań Pracowników

  • Dostęp do platformy językowej

  • Praca zdalna

  • Możliwość wyboru formy współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ProService Finteco Sp. z o.o. to spółka dostarczająca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz świadcząca usługi dla instytucji finansowych w Polsce i za granicą. Celem naszej firmy jest dostarczanie klientom profesjonalnych rozwiązań, aplikacji biznesowych i usług outsourcingowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań. ProService Finteco współpracuje głównie z funduszami inwestycyjnymi, funduszami emerytalnymi, firmami ubezpieczeniowymi i bankami, wspierając kluczowe procesy obsługi produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów.

Przewiń do profilu firmy