Oferta pracy

Tester Automatyczny

NASK

  • Kolska 12, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NASK

Kolska 12

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z analitykami oraz przedstawicielami biznesu przy definiowaniu przypadków testowych,

  • planowanie i wykonywanie ręczne i automatyczne testów oprogramowania;

  • monitorowanie przebiegu testów;

  • tworzenie raportów z przeprowadzonych testów;

  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie skryptów testowych do automatyzacji;

  • uczestniczenie w procesie wdrażania zmian (opiniowanie zmian, weryfikacja skuteczności zmian);

  • wsparcie zespołu wykonującego testy UAT.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania – testy manualne, funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe;

  • doświadczenie w automatyzacji testów UI, testów API, testów wydajnościowych oraz raportowaniu wyników;

  • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją i konteneryzacją;

  • znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych;

  • znajomość systemów Windows i Linux;

  • zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • zainteresowanie tematyką automatyzacji procesów CI-CD (GitLab);

  • doświadczenie pracy w metodykach zwinnych.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

NASK

Praca naszego zespołu koncentruje się na rozwoju szerokiej gamy systemów informatycznych wspierających realizację usług teleinformatycznych świadczonych naszym klientom. W naszej pracy opieramy się na najnowszych technologiach oraz trendach, wykorzystując je do rozwijania szybkiego i bezpiecznego internetu w szkołach oraz podnoszenia kompetencje uczniów i otwarcie ich na nowe technologie.

Praca Specjalisty na tym stanowisku będzie polegała na ścisłej współpracy z zespołami developerów testerów, użytkownikami oraz administratorami budowanych rozwiązań. Wśród zadań znajdą się również takie jak dobór optymalnych rozwiązań czy podnoszenie efektywności procesu wytwórczego co pozwoli na uzyskanie wysokiej jakości ofertowanych usług.

Przewiń do profilu firmy