Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Automatyczny

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Jesteś osobą ambitną, szukasz nowych wyzwań zawodowych?

    Masz doświadczenie w automatyzacji testów, znasz podstawy jednego z języków programowania?

    Ta oferta jest dla Ciebie- aplikuj już teraz.

    Work place: Warszawa
    Nr ref.: RITS/BB/AT/SC

    OPIS STANOWISKA:
    • Tworzenie oraz rozwoju testów automatycznych dla własnych rozwiązań
    • Przygotowywanie scenariuszy testowych na podstawie dostarczonej dokumentacji;

    • Ścisła współpraca z programistami i analitykami w zakresie weryfikacji błędów.

    • Praca w międzynarodowym środowisku
    WYMAGANIA:
    • Doświadczenie w automatyzacji testów
    • Podstawowa znajomość jednego z języków (C#, Java, itp.)
    • Znajomość języka angielskiego na poziome min. B2
    • Otwartość na technologie, chęć nauki

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi do automatyzacji (np. Selenium, Robot Framework)
    • Doświadczenie w pracy z bazami danych (SQL)
    OFERUJEMY:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
    • Wynagrodzenie do 650 PLN M/D
    • Twórczą i swobodną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom