Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Automatyczny

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment is a leading Polish consulting company specializing
    in recruitment using Search & Selection and Executive Search methods.
    Our ambition is to provide the highest level of service, ahead of the market
    and creating a new standard in the personal consulting industry.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Jeśli szukasz rozwojowych i ciekawych perspektyw zawodowych, moja oferta jest skierowana do Ciebie. Poszukuję doświadczonych Testerów oraz Liderów Testów (technicznych), zainteresowanych współpracą przy wielkoskalowych projektach.

    Zaufaj nam i skontaktuj się ze mną, żebyśmy mogli porozmawiać.
    Work place: Wrocław
    Ref. no 171296/ 0

    Opis stanowiska:

    • automatyzacja testów aplikacji, opartych o technologie microsoftowe lub oraclowe,
    • jeśli dopiero od niedawna automatyzujesz, ale masz wieloletnie doswiadczenie w testowaniu oprogramowania, ta oferta jest również dla Ciebie!,
    • możliwość proponowania własnych rozwiązań i wprowadzania innowacji w obszarze technicznym oraz biznesowym,
    • w zależności od projektu, korzystanie z różnych narzędzi automatyzujących testy (w tym open source) a także praca na kodzie (C#, Java, JavaScript) i współtworzenie własnych narzędzi,
    • międzynarodowy zespół, z możliwością (dla chętnych) wyjazdów zagranicznych, w zakresie szkoleń i wdrożenia.

    Wymagania:

    • przynajmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe w automatyzacji testów oprogramowania,
    • praktyczna znajomość narzędzi, rozwiązań i frameworków w obszarze testowania (np. Selenium Webdriver, jQuery, QTP/UFT, TestComplete, Cucumber, JIRA, etc),
    • dobra znajomość przynajmniej jednego języka programowania z wymienionych: Java, C#, JavaScript,
    • certyfikaty potwierdzające kompetencje testerskie np. ISTQB, lub podobne,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (rekrutacja i współpraca międzynarodowa).

    Mile widziane:

    • 5+ doświadczenie zawodowe w różnego rodzaju typach testów i różnorodnych projektach,
    • doświadczenia i szkolenia związane z analizą biznesową i Scrum,

    Oferta obejmuje:

    • bezpośrednią współpracę na podstawie wybranej formy: umowa o pracę, B2B lub umowa o dzieło,
    • międzynarodowe środowisko z możliwością wdrożeń i szkoleń zagranicznych (dla chętnych);
    • dostępne również role umożliwiające wpływ na rozwiązania w projekcie a nie tylko ich implementację,
    • pełną i konkretną informację o projektach dopasowanych do Twoich oczekiwań, którymi dysponujemy,
    • bogaty pakiet socjalny z możliwością wyboru benefitów,
    • elastyczne godziny współpracy i częściowy home office (szczegóły zależne od docelowego pracodawcy),
    • podczas udziału w rekrutacji, wsparcie na każdym etapie wspomagające efektywne zakończenie; tego procesu, w tym konsultacja CV i oczekiwań finansowych.