Logo Pracuj.pl

Tester automatyzujący - aplikacje operacyjne

ING Bank Śląski S.A.O firmie

10 000–15 000
brutto / mies.
  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

Mile widziane

  • Python

O projekcie

Pion/Tribe: Pion IT/ Departament Aplikacji Korporacyjnych

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja: Warszawa (praca hybrydowa), cała Polska (100% remote)

Do projektu systemu tworzenia dokumentów elektronicznych oraz tworzenia i udostępniania formatek pod procesy dla klientów poszukujemy doświadczonych Testerów Automatyzujących. System składa się z modułów, przygotowywania dokumentów, modułu GUI dla użytkowników oraz parametryzacji aplikacji oraz modułu kolejkowego realizującego zadania w tle. Najbliższym wyzwaniem w projekcie będzie ujednolicenie frontu aplikacji oraz migracja na rozwiązania chmurowe.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wpływu wdrażanych zmian na system
  • Tworzenie planów i przypadków testowych pod nowe funkcjonalności
  • Programowanie testów automatycznych
  • Udział w testach manualnych i regresji
  • Prowadzenie ewidencji błędów
  • Reprodukcja błędów na środowiskach nieprodukcyjnych
  • Przygotowywanie scenariuszy BDD

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w pisaniu testów automatycznych
  • Znajomość języka programowania Java/Python
  • Znajomość języka zapytań TSQL
  • Umiejętność pracy z dokumentami HTML i zapytaniami XPath
  • Umiejętność testowania w środowisku BDD
  • Znajomość biblioteki Selenium
  • Umiejętność określania przypadków testowych dla nowych funkcjonalności
  • Angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją

  • Znajomość języka programowania JavaScript
  • Umiejętność pracy z narzędziem git

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: Ak_109321