Oferta pracy

Tester Automatyzujący

VECTRA S.A.

8 0009 000 netto (+ VAT) / mies.

VECTRA S.A.

aleja Zwycięstwa 253

Orłowo

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • Selenium IDE

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

Tworzenie i wykonywanie testów automatycznych,

Testy oprogramowania i diagnostykę aplikacji,

Korektywny przegląd kodu aplikacji, testy wewnętrzne, fabryczne, automatyczne,

Projektowanie i opis scenariuszy testowych,

Wsparcie biznesowych i informatycznych procesów operacyjnych,

Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej,

Współpracę z zespołem programistów.

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzia Selenium IDE w zakresie nagrywania, organizacji testów oraz podstaw ich optymalizacji przy użyciu instrukcji sterujących, pętli, parametrów i prostych wyrażeń JavaScript,

  • Znajomość zagadnień HTML, HTML DOM, selektorów CSS i XPath wraz z umiejętnością posługiwania się narzędziami dla twórców witryn w przeglądarce WWW w stopniu pozwalającym na lokalizację i testy elementów na stronie WWW,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • Wysoka motywacja, uczciwość, zorientowanie na rezultaty.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT

  • znajomość nowoczesnych wzorców projektowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • agile

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Pozytywną atmosferę pracy w gronie doświadczonych entuzjastów IT.

    • Szybki wzrost kwalifikacji przy pracy z najnowszym technologiami IT w firmie o ogólnopolskim zasięgu.

    • Możliwość realizacji własnych projektów, pomysłów.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • dostęp do platformy kafeteryjnej

    VECTRA S.A.

    Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

    Przewiń do profilu firmy