Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester automatyzujący

KOTRAK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Parczewskiego 27, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KOTRAK S.A.

Parczewskiego 27

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • relacyjne bazy danych

  • SQL

  • Bamboo

  • Jira

  • Bitbucket

  • Jmeter Selenium WebDriver

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie planów testów, scenariuszy, przypadków oraz danych testowych

  • aktywny udział w budowaniu struktur dla testów automatycznych

  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych dla aplikacji webowych oraz mobilnych

  • przeprowadzanie testów wydajnościowych i bezpieczeństwa

  • realizacja testów manualnych dla przypadków braku możliwości automatyzacji

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej

  • opracowywanie raportów dotyczących postępu prac

  • ścisła współpraca z członkami zespołu

  • mentoring z zakresu testów automatycznych w ramach organizacji

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku QA Engineer

  • min. 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów

  • umiejętność tworzenia testów automatycznych oraz znajomość narzędzi do automatyzacji testów funkcjonalnych (Selenium WebDriver)

  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów wydajnościowych (Jmeter)

  • umiejętność tworzenia planów, scenariuszy, przypadków i danych testowych

  • doświadczenie w organizacji testów

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

  • znajomość narzędzi : Bamboo, Jira, Bitbucket

  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane

  • doświadczenie w automatyzacji testów mobilnych np. Appium

  • znajomość Docker-a

  • doświadczenie z Continuous Integration oraz Continuous Delivery

  • znajomość narzędzi dla testów API (Postman, Rest Client, itp.)

  • certyfikat ISTQB

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10-12 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zapewniamy nieprzeciętną atmosferę w zespole profesjonalistów

  • realizujemy ciekawe i innowacyjne projekty dla Klientów z całego świata, dzięki czemu możesz się z nami rozwijać

  • dbamy o Twój indywidualny komfort pracy już od pierwszego dnia w #KotrakTeam

  • zapewniamy możliwość bezpłatnej nauki języka angielskiego

  • oferujemy udział w szkoleniach i warsztatach

  • organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne