Oferta pracy

Tester Automatyzujący

Diagnostyka S.A.

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Czyżyny

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Visual Studio

  • Rider

  • SQL

  • Azure DevOps / TFS

  • GIT

Mile widziane

  • BDD

  • Postman / Swagger

  • CI/CD

O projekcie

Jesteśmy Działem IT, który tworzą:

• Programiści i testerzy

• Administratorzy baz danych, sieci, aplikacji

• Dział komunikacji międzysystemowej HL7

• Wdrożeniowcy

• Informatycy oddziałowi

• Dział logistyki IT

Razem jesteśmy wsparciem dla pracowników oraz pacjentów Diagnostyki (lidera w branży diagnostyki laboratoryjnej).

Łączy nas cel zapewniania ciągłości i niezawodności pracy całej firmy, dbania o bezpieczeństwo danych oraz chęć usprawniania procesów laboratoryjnych i usług teleinformatycznych.

Działamy w nowoczesnych metodach współpracy takich jak SCRUM, DevOps.

Jako Dział Tworzenia Oprogramowania (programiści i testerzy) tworzymy i utrzymujemy systemy obsługujące laboratoria medyczne i inne procesy biznesowe organizacji.

Zależy nam na ciągłym rozwoju i doskonaleniu naszych rozwiązań i umiejętności.

Jeśli Twoim celem również jest rozwój – dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, rozwój oraz utrzymanie testów automatycznych (aplikacje webowe, webservice, API, bazy danych)

  • Samodzielne planowanie i przeprowadzanie testów automatycznych i manualnych, przygotowanie danych testowych oraz raportowanie prac

  • Udział w przygotowaniu strategii testów

  • Tworzenie, utrzymywanie i rozwój narzędzi testowych

  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań do dostarczenia)

  • Analityczne i systemowe myślenie podczas przygotowania testów

  • Współpraca z zespołem deweloperskim, administratorami aplikacji i bazy danych, analitykami biznesowymi

  • Tworzenie dokumentacji produktu i przeprowadzania szkoleń

  • Przygotowanie wersji do dostarczenia

  • Dbanie o jakość produktu

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania, w tym co najmniej rok w automatyzacji testów

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania

  • Znajomość obiektowego języka programowania (preferowany C#) i środowisk programistycznych takich jak Visual Studio, Rider

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów np. SeleniumWebDriver

  • Znajomość SQL

  • Azure DevOps / TFS  lub podobnych narzędzi zarządzania projektami

  • GIT lub innego narzędzia do kontroli wersji

  • BDD

  • Postman / Swagger lub innych narzędzi do testów API

  • CI/CD

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Szkolenia i programy rozwojowe – Pluralsight, konferencje, coroczny budżet szkoleniowy

  • Dostęp do platformy językowej

  • Prywatną opiekę medyczną i zniżki na badania laboratoryjne

  • Możliwość grupowego ubezpieczenia

  • Kartę MultiSport

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej i hybrydowej

  • Nieformalny dresscode i przyjazną atmosferę

  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u