Oferta pracy

Diagnostyka S.A.

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Czyżyny

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Visual Studio

  • Rider

  • SQL

  • Azure DevOps / TFS

  • GIT

Mile widziane

  • BDD

  • Postman / Swagger

  • CI/CD

O projekcie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Działem IT, który tworzą:

• Programiści i testerzy

• Administratorzy baz danych, sieci, aplikacji

• Dział komunikacji międzysytemowej HL7

• Wdrożeniowcy

• Informatycy oddziałowi

• Dział logistyki IT

Razem jesteśmy wsparciem dla pracowników oraz pacjentów Diagnostyki (lidera w branży diagnostyki laboratoryjnej).

Łączy nas cel zapewniania ciągłości i niezawodności pracy całej firmy, dbania o bezpieczeństwo danych oraz chęć usprawniania procesów laboratoryjnych i usług teleinformatycznych.

Jako Dział Tworzenia Oprogramowania (programiści i testerzy) tworzymy i utrzymujemy systemy obsługujące laboratoria medyczne i inne procesy biznesowe organizacji.

Zależy nam na ciągłym rozwoju i doskonaleniu naszych rozwiązań i umiejętności.

Jeśli Twoim celem również jest rozwój – dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i przeprowadzanie testów automatycznych (end-to-end, API)

  • Samodzielne przygotowanie danych testowych

  • Analityczne i domenowe myślenie podczas przygotowania testów

  • Udział w przygotowaniu strategii testów i usprawnianiu procesów testowych

  • Współpraca z zespołem deweloperskim, devOpsami i analitykami biznesowymi

  • Dbanie o jakość produktu

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania, w tym co najmniej rok w automatyzacji testów

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania

  • Gruntowna znajomość obiektowego języka programowania (preferowany C#) i środowisk programistycznych takich jak Visual Studio, Jetbrains Rider

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów (Playwright, Selenium WebDriver lub inne)

  • Podstawowa znajomości SQL i REST API

  • Znajomość Azure DevOps / Jira lub podobnych narzędzi zarządzania projektami

  • Kreatywność, zaanagażowanie i chęć udoskonalania procesu wytwarzania oprogramowania

  • Postman / Swagger/ Restsharp lub innych narzędzi do testów API

  • Znajomość EF Core / Dapper

  • Docker

To oferujemy

  • Czas na wdrożenie w domenę i projekty

  • Dostęp i praca w nowoczesnych technologiach (.NET, React, architektura CQRS)

  • Ścisłą współpracę z developerami, analitykami biznesowymi, testerami automatycznymi i manualnymi w projektach scrumowych

  • Pracę zdalną lub hybrydową

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę; możliwość B2B

  • Szkolenia i programy rozwojowe – Pluralsight, konferencje, coroczny budżet szkoleniowy

  • Dostęp do platformy językowej

  • Prywatną opiekę medyczną i zniżki na badania laboratoryjne

  • Multisport

  • Elastyczny czas pracy, nieformalny dress code i przyjazną atmosferę

  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych posiadająca najbogatszy wybór badań laboratoryjnych. Specjalizuje się w realizacji profesjonalnych usług od pobrania i transportu materiału biologicznego, poprzez wykonanie badania, aż do dostarczenia wyniku analiz medycznych w możliwie najkrótszym czasie. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie oraz współpracujemy z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Przewiń do profilu firmy