Logo Pracuj.pl

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • SQL

  • RabbitMQ

  • Jira

  • Postman

  • HTTP

  • Rest

Mile widziane

  • Scrum

  • Confuence

  • JavaScript

  • PowerShell

  • API

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Branie aktywnego udziału w projektach w zakresie automatyzacji testów aplikacji opartych o technologie .NET, .PHP, HTML, CSS, Javascript, Ajax,
  • Samodzielne tworzenie testów automatycznych oraz zarządzanie repozytorium testów,
  • Projektowanie scenariuszy dla testów systemowych, integracyjnych, akceptacyjnych,
  • Wsparcie testerów manualnych w tworzeniu testów automatycznych
  • Praca z wykorzystaniem oprogramowania Atlassian (JIRA, Confluence),
  • Konfigurowanie i utrzymanie środowiska testowego dla testów automatycznych,
  • Przygotowywanie danych testowych,
  • Wspieranie Lidera Testów we wdrażaniu usprawnień.

Nasze wymagania

  • Możesz się pochwalić co najmniej 2 letnim doświadczeniem pracy w samodzielnej automatyzacji testów dla serwisów www i aplikacji mobilnych,
  • Potrafisz tworzyć skrypty automatyzujące cykliczne działania (Selenium Webdriver oraz Java),
  • Znasz wzorce projektowe oraz dobre praktyki wykorzystywania testów automatycznych,
  • Posiadasz dobrą znajomość procesu wytwórczego oprogramowania (z uwzględnieniem CI oraz CD),
  • Posiadasz dobrą znajomość podstawowych protokołów internetowych (HTTP, SMTP, FTP),
  • Pracowałaś/eś z bazami danych (MSSQL) i wiesz jak tworzyć zapytania w języku SQL,
  • Korzystałaś/eś z GitLaba,
  • Posiadasz dobrą znajomość Webservices (SOAP, REST) oraz architektury SOA,
  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na czytanie/pisanie dokumentacji technicznej.

Podział czasu pracy

75%

Utrzymanie i naprawa błędów

15%

Dokumentacja

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

13

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • BDD
  • Continuous Integration
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

To oferujemy

  • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym lub zdalnie - to Ty wybierasz,
  • Nasz siedziba mieści się w biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego,
  • Mamy przygotowana dla Ciebie umowę B2B,
  • Zapewniamy niezbędny sprzęt do pracy! 😊
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,
  • W biurze poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, rano czekają na nas dofinansowane do śniadania, a we wtorki zajadami się owocami,
  • Dla naszych pracowników mamy również bibliotekę i planszotekę,
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia !

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • siłownia w biurze
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • gry planszowe
  • parking rowerowy

Benefit Systems S.A.

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Tester Automatyzujący, podkarpackie