Oferta pracy

co to?

Tester Automatyzujący (QA)

POSNET POLSKA S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Automation Tools

  • Appium

  • CI/CD

  • Git

Mile widziane

  • SQL

  • YouTrack

  • Dart

  • Flutter

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy inżyniera QA, który uzupełni nasz zespół tworzący oprogramowanie aplikacyjne dla systemów sprzedażowych i wspierających obsługę produktów Posnet. Chcemy, aby zatrudniona osoba wsparła nas w budowaniu sprawnie działającego mechanizmu testowania składającego się na cały proces CICD oprogramowania dla sektora FinTech.

Pracujemy w niewielkim zespole, dlatego jeżeli uważasz, że korporacyjna atmosfera i anonimowość nie są dla Ciebie i wolisz pracować w kameralnej grupie, gdzie będziesz miał(-a) realny wpływ na tworzone rozwiązania, zgłoś się do nas. Jako inżynierowi QA powierzymy Ci misję wykreowania, wdrożenia, a następnie stabilnego rozwoju środowiska automatycznych testów oprogramowania. W związku z tym, jeżeli lubisz trudne przedsięwzięcia, a posiadaną inicjatywę chcesz spożytkować na tworzenie nowych rozwiązań, dołącz do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie kompletnych strategii testów automatycznych dla tworzonych aplikacji mobilnych przygotowywanych z wykorzystaniem Dart/Flutter,

  • opracowywanie planów testów na podstawie specyfikacji funkcjonalnej i architektury komponentów oprogramowania (testy jednostkowe, funkcjonalne, wydajności, bezpieczeństwa, użyteczności),

  • dekompozycja planów testowych na fragmenty realizowane przez testerów automatyzujących,

  • implementacja zautomatyzowanych testów oprogramowania w środowisku Appium,

  • wdrażanie i utrzymanie działania procedur testowych w środowisku CICD,

  • wsparcie merytoryczne prac mniej doświadczonych testerów,

  • współpraca z programistami przy opracowywaniu rozwiązań dla wykrytych nieprawidłowości,

  • dobór i wdrażanie w procesie projektowym rozwiązań, narzędzi i środowisk mających na celu zwiększenie jakości tworzonego kodu źródłowego,

  • weryfikacja założeń projektowych opracowywanych przez zespół analityczny pod kątem poprawności i podatności na błędy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu testów automatycznych aplikacji mobilnych i webowych,

  • doświadczenie w pracy ze środowiskami automatyzacji testów (np. Selenium, Appium, Cypress, Robot),

  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu testów automatycznych dla GUI,

  • zdolność do samodzielnej dekompozycji, planowania i priorytetyzacji zadań prowadzących do uzgodnionego celu,

  • proaktywność i samodzielność w opracowaniu i wdrażaniu systemowych rozwiązań zwiększających skuteczność realizowanych testów i jakość tworzonych rozwiązań.

  • chęć udziału w trudnym przedsięwzięciu, jakim jest budowa od podstaw sprawnie działającego, zautomatyzowanego mechanizmu testowania wchodzącego w skład procesu CICD,

  • zdolność do samodzielnego podejmowania odważnych i jednocześnie rozważnych decyzji.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (choć jesteśmy otwarci na inne formy współpracy),

  • możliwość nawiązania długiej współpracy z firmą w roli lidera technicznego w obszarze QA,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w trybie produktowym a nie projektowym (tworzymy i rozwijamy produkty na potrzeby naszej firmy, nie tracimy ich z oczu po przygotowaniu pierwszej wersji),

  • pracę w niewielkim zespole projektowym o płaskiej strukturze organizacyjnej, a tym samym realny wpływ zbytna prowadzone projekty,

  • niekorporacyjną atmosferę,

  • dofinansowanie pakietu medycznego,

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie,

  • dostęp do pracowniczej hali sportowej

  • dofinansowanie do posiłków

  • spotkania integracyjne

  • możliwość niezwłocznego zatrudnienia,

  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu umiejętności i zaangażowania w pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Ty wysyłasz swoje zgłoszenie.

2

Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

3

Krótko poznajemy się w podczas rozmowy online.

4

Spotykamy się na rozmowę techniczną.

5

Rozpoczynamy współpracę.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci, aby znaleźć satysfakcjonującą obie strony formę współpracy.

Posnet Polska S.A., firma z branży FinTech, producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz systemów sprzedażowych zaprasza kandydatów do pracy na stanowisko: Tester Automatyzujący (QA)

Przewiń do profilu firmy