Tester automatyzujący (regular)

TimeCamp S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

TimeCamp S.A.

aleja Wiśniowa 36A

Wrocław

TimeCamp SA to firma technologiczna typu SaaS, która zajmuje się tworzeniem i rozpowszechnianiem oprogramowania TimeCamp, pozwalającego na monitorowanie czasu pracy na systemach Windows, Mac, Linux, Android, iPad i iPhone. Posiadamy 2500 Klientów z całego świata, mamy zarejestrowane biura w Polsce oraz w USA. Na polskim rynku jesteśmy niekwestionowanym liderem, teraz przyszedł czas na skalowanie globalne.
Tester automatyzujący (regular) [rekrutacja prowadzona online]

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium (JAVA)
  • Cucumber + Gherkin
  • MySQL (lub inne relacyjne bazy danych)
  • HTTP / REST APIs

Mile widziane

  • HTML/CSS
  • OWASP
  • Linux (bash)
  • Jenkins

System operacyjny

O projekcie

Będziesz uczestniczyć w rozwoju oprogramowania TimeCamp, pozwalającego na monitorowanie czasu pracy na systemach Windows, Mac, Linux, Android, iPad i iPhone, z którego korzysta ponad 2500 Klientów z całego świata..

Zakres obowiązków

  • uczestnictwo w projektowaniu scenariuszy testowych dla międzynarodowego produktu oraz ich implementacja
  • weryfikacja poprawności scenariuszy pozostałych testerów
  • szacowanie nakładu pracy potrzebnego na napisanie i wykonanie testów
  • organizacja i ulepszanie procesu zapewnienia jakości oprogramowania
  • współpraca z programistami przy poprawianiu błędów w aplikacji

Wymagania

Oczekiwane

  • minimum 3 lata doświadczenia w automatyzacji testów aplikacji webowych
  • umiejętność pisania zapytań do relacyjnych baz danych (preferowany MySQL)
  • znajomość zasad działania protokołu HTTP, oraz REST APIs
  • znajomość jednego z frameworków do testów automatycznych

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji internetowych
  • gita
  • OAuth 2.0

Podział czasu pracy

  • opracowanie scenariuszy i przypadków testowych
  • implementacja testów automatycznych
  • spotkania/inne

Jak zarządzamy projektami

  • kanban lub SCRUM zależnie od projektu

Jak kodujemy

  • 2-3 osobowe zespoły developerów
  • obowiązkowe CR
  • testy automatyczne dla nowych feature'ów
  • testy ręczne dla starych części systemu
  • deployment w Jenkinsie

Jak testujemy

  • stare części systemu testujemy ręcznie
  • nowo rozwijane testujemy jednostkowo (programiści) i funkcjonalnie (testerzy)

Oferujemy

  • pracę w elastycznych godzinach pracy od poniedziałku do piątku
  • możliwość udziału w konferencjach i szkoleniach, dostęp do branżowych kursów i książek
  • pracę z MySQL, PHP 7.3, Symfony 4,
    ElasticSearch, RabbitMQ, GaphQL
  • sprzęt do pracy według twoich preferencji
    Mac / Dell / Microsoft etc.
  • możliwość elastycznego dostosowania
    czasu pracy oraz okazjonalnej pracy zdalnej
  • przyjazną, pełną humoru atmosferę w pracy
  • fajny zespół, dobrą kawę i luźną atmosferę

Benefity

  • Karta Multisport
  • Dopłata do posiłków
  • Świeże owoce
  • Chwila przerwy przy piłkarzykach
  • Biuro z darmowym miejscem parkingowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy