Oferta pracy

Tester Automatyzujący/Starszy Tester Automatyzujący

Craftware Sp. z o.o.

umowa o pracę
9 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
11 76021 840 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Selenium, Protractor, WebdriverIO, Cypress (jedno z nich)

  • Java, JavaScript, Python, C# (jedno z nich)

  • Git, SVN (jedno z nich)

Mile widziane

  • znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność testowania backend/API (Rest API, Soap UI)

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie automatycznych skryptów do testów funkcjonalnych

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Raportowanie defektów oraz współpracą z programistami w celu ich rozwiązania

  • Udział w spotkaniach zespołów projektowych

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania (rozważymy również kandydatów z mniejszym doświadczeniem)

  • Doświadczenia w automatycznym testowaniu UI

  • Doświadczenia z technologiami i narzędziami takimi jak (przynajmniej jedno): Selenium, Protractor, WebdriverIO, Cypress, Cucumber/BDD

  • Znajomości (przynajmniej jedno): Java, JavaScript, Python, C#

  • Znajomości systemów kontroli wersji (przynajmniej jedno): Git, SVN

  • Myślenia analitycznego i umiejętności pracy w zespołach rozproszonych

  • Dobrej znajomości języka angielskiego (praca w projektach międzynarodowych) - B2

  • Znajomość relacyjnych baz danych, umiejętność testowania backend/API (Rest API, Soap UI)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Wsparcie zewnętrznego psychologa