Tester Automatyzujący w Departamencie Systemów IT - Senior

Generali

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Generali

Senatorska 18

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • Selenium

  • Jenkins

System operacyjny

O projekcie

Zespól testerów automatycznych będzie odpowiedzialny za rozwój automatów w procesie wytwórczym IT. Tworzyć będzie mechanizmy ułatwiające kodowanie, rozwijać repozytorium reużywalnych testów automatycznych oraz utrzymywać istniejący framework. Budujemy rozwiązania w oparciu o Java, Selenium , Jenkins. Rozwijamy kompetencje wewnątrz IT oraz tworzymy testy używane w procesach CI/CD.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, rozwój oraz utrzymanie testów automatycznych (aplikacje web, API),

  • Wykonywanie testów oraz raportowanie ich wyników,

  • Analiza błędów wykrytych podczas testów automatycznych oraz ich właściwe adresowanie,

  • Przygotowanie dokumentacji, scenariuszy testowych i innych raportów,

  • Współpraca z programistami oraz analitykami w zakresie testów w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu końcowego,

  • Wytwarzanie narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia testów,

  • Mentoring juniorów, przekazywanie wiedzy i pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczenie w testach automatycznych

  • Znajomość Java, Selenium, Jenkins, Jmeter, SoapUI, Jira, Rest,

  • Doświadczenie w pracy  narzędziami do automatyzacji testów,

  • Znajomość zagadnień testerskich na poziomie  ISTQB foundation  level,

  • Gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów,

  • Gotowość do pracy z zespole i chęci do dzielenia się wiedzą.

  • Znajomość UFT developer, TestFlo, Sonar,

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • waterfall

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • wsparcie terapeutyczne

Generali

Grupa Generali to jeden z trzech największych ubezpieczycieli w Europie. Zatrudniamy ponad 1200 Pracowników w całej Polsce, obsługujemy ponad 2 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników, dbamy o ich rozwój, stawiamy na różnorodność. Wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Przewiń do profilu firmy