Oferta pracy

Tester automatyzujący w Tribe Aplikacji Biznesowych

ING Bank Śląski S.A.

8 40022 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

O projekcie

Do Tribe’u Aplikacji Biznesowych w Pionie Tech ING Banku Śląskiego poszukujemy Testerów Automatyzujących. Kandydaci dołączą do projektów, w których tworzymy i rozwijamy platformę bankowości internetowej i mobilnej dla biznesowych Klientów Banku oraz aplikację związaną z finansowaniem działalności Klientów biznesowych, która wspiera procesy kredytowe od momentu złożenia wniosku poprzez podejmowanie decyzji, aż do uruchomienia odpowiedniego produktu kredytowego.

Oba wyżej wymienione projekty, budują systemy modularne, bazujące na architekturze mikroserwisów, a zespoły pracują w oparciu o metodykę Agile (Scrum).

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, wykonywanie testów manualnych i automatycznych aplikacji webowej

  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych oraz raportowanie błędów

  • współtworzenie standardów technicznych w ramach frameworku testów automatycznych

  • współpraca z zespołem analityków i programistów – praca w samoorganizującym się zespole w oparciu o Scrum

  • utrzymanie aplikacji na środowisku produkcyjnym w ramach wytwarzanych i wdrażanych funkcjonalności

  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego testów automatycznych jak i aplikacji poprzez cykliczne code review

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania

  • znajomość języka programowania Java

  • znajomość frameworku do automatyzacji testów Selenium/Selenide

  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających testy: Postman, Soap UI, REST Assured, SQL

  • dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność oraz zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w testowaniu mikroserwisów

  • znajomość środowiska CI/CD Azure DevOps

  • znajomość narzędzia Cypress

  • znajomość narzędzia Enterprise Architect

  • doświadczenie w Mock’owaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Pion IT:

  • Pion IT Tribe Aplikacji Biznesowych

Lokalizacja:

  • Warszawa (praca hybrydowa), cała Polska (100% remote)

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy