Oferta pracy

Tester automatyzujący w zespole Ferrytowym

ING Bank Śląski S.A.

8 40022 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • SQL

  • Azure

  • Selenide

  • REST API

O projekcie

W ramach Pionu Klientów Biznesowych stawiamy zupełnie od nowa aplikację Ferryt 2.0 - system klasy „low-code platform” do szybkiego wytwarzania rozwiązań biznesowych oraz do kompleksowego zarządzania procesami biznesowymi w organizacji.

W zespole projektujemy i modelujemy rozwiązania dla klientów, które udostępniane są w różnych miejscach np. ING Business, wortal albo w wewnętrznych aplikacjach banku wspierających obsługę klientów.

Do projektu poszukujemy testera, który będzie odpowiedzialny z testowanie przygotowanych rozwiązań oraz tworzenie testów automatycznych dla zbudowanych procesów.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, wykonywanie testów manualnych i automatycznych aplikacji webowej

  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych oraz raportowanie błędów

  • współtworzenie standardów technicznych w ramach frameworku testów automatycznych

  • współpraca z zespołem analityków i programistów – praca w samoorganizującym się zespole w oparciu o Scrum

  • utrzymanie aplikacji na środowisku produkcyjnym w ramach wytwarzanych i wdrażanych funkcjonalności

  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego testów automatycznych jak i aplikacji poprzez cykliczne code review

Nasze wymagania

  • znajomość języka programowania Java

  • znajomość frameworku do automatyzacji testów Selenium/Selenide

  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających testy: Postman, Soap UI, SQL

  • dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność oraz zaangażowanie

  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji np. Azure repos

Mile widziane

  • znajomość platformy Ferryt, Splunk

  • znajomość BPMN, UML

  • wiedza na temat procesów bankowych

  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop