Logo Pracuj.pl

Tester automatyzujący w zespole Ferrytowym

ING Bank Śląski S.A.O firmie

8 400–22 000
brutto / mies.
  • podlaskie
    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • SQL

  • Azure

  • Selenide

  • REST API

O projekcie

W ramach Pionu Klientów Biznesowych stawiamy zupełnie od nowa aplikację Ferryt 2.0 - system klasy „low-code platform” do szybkiego wytwarzania rozwiązań biznesowych oraz do kompleksowego zarządzania procesami biznesowymi w organizacji.

W zespole projektujemy i modelujemy rozwiązania dla klientów, które udostępniane są w różnych miejscach np. ING Business, wortal albo w wewnętrznych aplikacjach banku wspierających obsługę klientów.

Do projektu poszukujemy testera, który będzie odpowiedzialny z testowanie przygotowanych rozwiązań oraz tworzenie testów automatycznych dla zbudowanych procesów.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, wykonywanie testów manualnych i automatycznych aplikacji webowej
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych oraz raportowanie błędów
  • współtworzenie standardów technicznych w ramach frameworku testów automatycznych
  • współpraca z zespołem analityków i programistów – praca w samoorganizującym się zespole w oparciu o Scrum
  • utrzymanie aplikacji na środowisku produkcyjnym w ramach wytwarzanych i wdrażanych funkcjonalności
  • dbanie o jakość wytwarzanego kodu źródłowego testów automatycznych jak i aplikacji poprzez cykliczne code review

Nasze wymagania

  • znajomość języka programowania Java
  • znajomość frameworku do automatyzacji testów Selenium/Selenide
  • praktyczna znajomość narzędzi wspierających testy: Postman, Soap UI, SQL
  • dobre umiejętności komunikacyjne, samodzielność oraz zaangażowanie
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji np. Azure repos

Mile widziane

  • znajomość platformy Ferryt, Splunk
  • znajomość BPMN, UML
  • wiedza na temat procesów bankowych
  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Aktualne oferty pracodawcy
AK_11082022

Tester automatyzujący w zespole Ferrytowym, podlaskie