Oferta pracy

Tester Automatyzujący

Agora S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie rozwoju i utrzymanie platformy rozwiązań cyfrowych Agory w obszarze testów automatycznych,

  • wsparcie innych mniej doświadczonych Testerów Automatyzujących,

  • tworzenie i utrzymanie testów automatycznych (WEB, API, MOBILE),

  • tworzenie planów testów i ich realizacja,

  • projektowanie scenariuszy i przypadków testowych,

  • projektowanie scenariuszy dla testów systemowych, integracyjnych, akceptacyjnych,

  • konfiguracja i utrzymanie środowiska testowego dla testów automatycznych,

  • przygotowywanie danych testowych,

  • wsparcie Lidera Testów we wdrażaniu usprawnień,

  • promowanie najlepszych praktyk oraz zasad architektonicznych, programistycznych i testowych,

  • praca w samoorganizującym się zespole zgodnie z metodyką SCRUM.

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w przygotowaniu testów automatycznych WEB, API, MOBILE,

  • znajomość JAVA (w kontekście budowy automatów oraz review kodu innych Testerów),

  • znajomość metodyki BDD (Cucumber),

  • praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywania testów automatycznych,

  • bardzo dobra znajomość Selenium WEB Driver, Selenide, Rest-assured, Appium, Karate, Rest API itp.,

  • praktyczna znajomość Jenkins, GitLab,

  • znajomość Jira,

  • praktyczna wiedza na temat procesu CI/CD,

  • dobra znajomość Webservices (SOAP, REST) oraz architektury SOA,

  • brak kierowania się schematami, myślenie nieszablonowe,

  • praktyczna znajomość metodyk zwinnych,

  • dobra znajomość procesu wytwórczego oprogramowania (z uwzględnieniem CI oraz CD),

  • praktyczna znajomość SQL.

To oferujemy

  • możliwość bezpośredniego wpływu na jeden z największych obszarów biznesowych,

  • odpowiedzialną rolę, mającą przełożenie na zmiany zachodzące w obszarze testowania,

  • wymianę wiedzy w zespole, m.in. podczas cyklicznych szkoleń wewnętrznych,

  • udział w Gildiach Testerskich - pozwalających poszerzyć wiedzę i doświadczenie,

  • elastyczność pod względem formy współpracy (umowa o pracę/B2B),

  • w pełni pracę zdalną – możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce,

  • przy wyborze współpracy w oparciu o umowę o pracę: przedpłaconą kartę płatniczą Edenred, podstawowy pakiet medyczny w Grupie Lux Med oraz dofinansowanie do wypoczynku,

  • jeśli preferujesz pracę w biurze, to do Twojej dyspozycji jest przyjazna przestrzeń biurowa, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie - w budynku znajduje się kawiarnia, stołówka, siłownia, basen i sauna, a obok budynku stacja rowerowa Veturilo.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 48 nowoczesnych kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do działu technologii Gazeta.pl!

Przewiń do profilu firmy

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą platformy Teams.