Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Automatyzujący

AvengaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

IT Kontrakt powered by Avenga oferuje pracę w projekcie, który opiera się na złożoności systemu i wysokiej jakości rozwiązaniach, wykorzystywanych obecnie przez miliony użytkowników. Dodatkowo zapewnia nieskomplikowany i przyjazny proces rekrutacji, a także partnerskie relacje i transparentne warunki współpracy.

Tester Automatyzujący [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]Numer ref.: SOU/QA/WAW/02

ZADANIA:

  • Przygotowanie, kodowanie, egzekucja i opracowanie danych testowych i testów automatycznych dla: UI, backend (API), aplikacji mobilnych, zagadnień wydajnościowych, zagadnień bezpieczeństwa
  • Realizacja testów automatycznych na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i produkcyjnych
  • Opracowywanie raportów dotyczących postępu prac i znalezionych/usuniętych błędów
  • Realizacja testów manualnych dla przypadków braku możliwości automatyzacji
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu w tym w szczególności z deweloperami
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testowej

WYMAGANIA:

  • Komercyjne doświadczenie w pracy z automatyzacją
  • Znajomość: narzędzi z grupy Selenium, SQL, Java, interfejsów SOAP / REST, narzędzi Visual Studio, systemu kontroli wersji git, zagadnień związanych z zapewnianiem jakości
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i w piśmie)
  • Nastawienie na rozwój i naukę
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM
  • Mile widziane wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub pokrewnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania. Przycisk aplikuj oznacza zapoznanie się z klauzulą informacyjną naszej firmy.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko testera automatyzującego.

Ogłoszenie archiwalne