Oferta pracy

  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Selenium

  • SQL

  • RabbitMQ

  • Jira

  • Postman

  • HTTP

  • Rest

Mile widziane

  • Scrum

  • Confuence

  • JavaScript

  • PowerShell

  • API

  • Docker

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Branie aktywnego udziału w projektach w zakresie automatyzacji testów aplikacji opartych o technologie .NET, .PHP, HTML, CSS, Javascript, Ajax,

  • Samodzielne tworzenie testów automatycznych oraz zarządzanie repozytorium testów,

  • Projektowanie scenariuszy dla testów systemowych, integracyjnych, akceptacyjnych,

  • Wsparcie testerów manualnych w tworzeniu testów automatycznych

  • Praca z wykorzystaniem oprogramowania Atlassian (JIRA, Confluence),

  • Konfigurowanie i utrzymanie środowiska testowego dla testów automatycznych,

  • Przygotowywanie danych testowych,

  • Wspieranie Lidera Testów we wdrażaniu usprawnień.

Nasze wymagania

  • Możesz się pochwalić co najmniej 2 letnim doświadczeniem pracy w samodzielnej automatyzacji testów dla serwisów www i aplikacji mobilnych,

  • Potrafisz tworzyć skrypty automatyzujące cykliczne działania (Selenium Webdriver oraz Java),

  • Znasz wzorce projektowe oraz dobre praktyki wykorzystywania testów automatycznych,

  • Posiadasz dobrą znajomość procesu wytwórczego oprogramowania (z uwzględnieniem CI oraz CD),

  • Posiadasz dobrą znajomość podstawowych protokołów internetowych (HTTP, SMTP, FTP),

  • Pracowałaś/eś z bazami danych (MSSQL) i wiesz jak tworzyć zapytania w języku SQL,

  • Korzystałaś/eś z GitLaba,

  • Posiadasz dobrą znajomość Webservices (SOAP, REST) oraz architektury SOA,

  • Twoja znajomość języka angielskiego pozwala na czytanie/pisanie dokumentacji technicznej.

Podział czasu pracy
75%

Utrzymanie i naprawa błędów

15%

Dokumentacja

10%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 13

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • devOps
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • BDD

  • Continuous Integration

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

    To oferujemy

    • Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym lub zdalnie - to Ty wybierasz,

    • Ustalimy dogodną formę współpracy i zakres benefitów (umowa o pracę lub B2B),

    • Nasze biuro mieści się w Warszawie, przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego,

    • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,

    • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowanie do śniadania,

    • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy

    • korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

    • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego,

    • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy w Benefit Systems,

    • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla twoich najbliższych, a także zajęcia sportowe w biurze,

    • Mamy dla Ciebie prywatną opiekę medyczną oraz możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia,

    • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci,

    • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24,

    • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć dostęp do tańszych biletów do kina i teatru,

    • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,

    • W Benefit Systems Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • owoce

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • siłownia w biurze

    • firmowa biblioteka

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • bony żywieniowe

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wypoczynku

    • wyprawka dla dziecka

    • wyprawka szkolna

    • inicjatywy dobroczynne

    • jeden krótszy dzień pracy

    • dodatkowy urlop

    • gry planszowe

    • parking rowerowy

    Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

    Przewiń do profilu firmy