Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Automatyzujący

SOFTWARELY SP. Z O.O.

80,00110,00 netto (+ VAT) / godz.

plac Politechniki 1

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • API

  • SQL

Mile widziane

  • Jira

  • HP ALM

  • Bugzilla

  • C#

  • Java

  • Postman

  • REST API

  • HTTP

O projekcie

Czy chciałbyś/abyś dołączyć do działu Data Analytics jako Tester Automatyzujący w międzynarodowej firmie, w której na pewno rozwiniesz swoje skrzydła?

Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Podczas realizowania ciekawych i ambitnych projektów, będziesz odpowiedzialny min. za :

  • analizę i przygotowanie scenariuszy testowych (zgodnie z wymaganiami biznesowymi)

  • tworzenie przypadków testowych i na ich podstawie przeprowadzanie testów manualnych

  • tworzenie raportów

  • przygotowywanie testów automatycznych w Selenium/Cypress

  • Będziesz również współpracował/a z programistami , by jakość aplikacji była na jak najwyższym poziomie.

Nasze wymagania

  • zdolność analitycznego myślenia

  • umiejętność przygotowania danych testowych pod testy API

  • przygotowanie przypadków i scenariuszy testowych pod testy API

  • VBA/lub praktyczna znajomość baz danych + SQL

  • komunikatywny angielski - B2

  • pakiet MS Office

  • Jira, HP ALM, Bugzilla

  • praktyczna znajomość narzędzi do automatyzacji testów przy pomocy języków programowania C#/Java/bądź innych

  • komercyjna umiejętność przetestowania endpointów przy wykorzystaniu Postman (GET, PUT, POST, DELETE)

  • znajomość REST API

  • wiedza czym jest API, odpowiedzi HTTP

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

To oferujemy

  • umowę B2B

  • międzynarodowe środowisko

  • rozwój w firmie, która stawia na nowe technologie

  • prywatną opiekę medyczną

  • budżet rozwojowy

  • budżet integracyjny

  • sprzęt potrzebny do pracy

  • naukę języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa techniczna wewnętrzna

2

Rozmowa techniczna u klienta