Oferta pracy

Tester Automatyzujący

NASK

  • Kolska 12, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NASK

Kolska 12

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych aplikacji.

  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych.

  • Automatyzacja testów.

  • Dokumentowanie przeprowadzonych testów i raportowanie wyników prac.

  • Utrzymywanie dokumentacji do testów funkcjonalnych.

  • Udział w pracach rozwojowych testowanych aplikacji.

  • Zapewnienie zgodności wdrożenia aplikacji z ustalonymi standardami.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów;

  • umiejętność programowania w językach skryptowych (Python, Bash);

  • znajomość tematyki związanej z testowaniem oprogramowania;

  • doświadczenie w automatyzacji testów lub dobra znajomość tematyki;

  • znajomość narzędzi wspierających testowanie;

  • znajomość języka zapytań SQL i zagadnień z budowy relacyjnych baz danych;

  • systematyczność i dokładność;

  • rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków i wysoki poziom etyki zawodowej;

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • umiejętność planowania testów, budowania zestawów testowych, analizowania wyników testów oraz sporządzania raportów;

  • umiejętność administrowania systemem LINUX (Red Hat, Debian);

  • certyfikat ISTQB;

  • znajomość notacji UML i BPMN;

  • ogólna wiedza na temat rynku domen internetowych.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

NASK

Jesteśmy zespołem zajmującym się wspieraniem procesu rozwoju systemów informatycznych Rejestru domeny .pl. Rejestr zarządza bazą unikalnych nazw w domenie najwyższego poziomu i jest ważnym elementem Internetu gwarantującym jego stabilność i bezpieczeństwo. Rozwój systemów informatycznych Rejestru jest procesem ciągłym, a wszystkie wprowadzane zmiany wymagają zachowania wysokich standardów jakościowych.

Aktualnie poszukujemy do zespołu osoby, która swoją wiedzą, zaangażowaniem i doświadczeniem będzie wspierała proces zapewnienia jakości oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy