Oferta pracy

Tester Automatyzujący

Connectis_O firmie

Rekrutacja zdalna

Connectis_

aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SoapUI

  • Katalon

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania z zakresu rozwiązań w obszarach: bankowości elektronicznej oraz zarządzania produktami bankowymi

  • Zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymogami technicznymi i biznesowymi

  • Realizacja testów funkcjonalnych zgodnie z dokumentacją i założeniami biznesowymi

  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji

  • Tworzenie planu testów, raportów i przypadków testowych

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w testowaniu z wykorzystaniem zagadnień zachowania i kontroli jakości systemów informatycznych w tym aplikacji bankowych

  • Znajomość zasad testowania, technik testowych, procedur testowych, procesu testowania

  • Otwartość na podtrzymywanie dobrych praktyk w zakresu testowania i realizację QA

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka ,finanse i bankowość

  • Znajomość narzędzi SoupUI oraz Katalon

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Indywidualny Opiekun ze strony Connectis

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy