Oferta pracy

Tester manualny (web)

Trans.eu Group S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

Mile widziane

  • SQL

O projekcie

Poszukujemy dwóch testerów : backendowego i frontendowego.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, projektowanie, przeprowadzanie testów manualnych wytwarzanego oprogramowania (różnopoziomowych)

  • Planowanie, projektowanie, przeprowadzanie testów manualnych wytwarzanego oprogramowania (różnopoziomowych) przy użyciu zapytań SQL i DEVTOOLS

  • Planowanie i przeprowadzanie testów regresyjnych

  • Przeprowadzanie testów UAT

  • Wsparcie wdrożeń

  • Praca w zespole Scrum i uczestnictwo w spotkaniach/ceremoniach Scrumowych

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych

  • Projektowanie i utrzymanie scenariuszy testowych

  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość narzędzi do testowania aplikacji webowych

  • Umiejętność posługiwania się JIRA

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (do czytania dokumentacji)

  • Doświadczenie w automatyzacji testów lub odbyte szkolenia

  • Doświadczenie w testach wydajności lub integracyjnych

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji opartych o mikroserwisy

  • ISTQB

  • SQL

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • Budżet na szkolenia i konferencje

  • Prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub z biura

  • Elastyczne godziny pracy

  • Codzienne, pyszne śniadania, podczas których integrujemy się całymi zespołami

  • Masaże, odciążające nasz kręgosłup

  • Bibliotekę do dyspozycji, stale wzbogacaną o nasze propozycje

  • Szereg eventów i budżet na integrację zespołową

  • Vouchery podarunkowe i bony świąteczne

  • Ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników

  • Zajęcia i sekcje sportowe, organizowane w firmie i poza nią

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • karta Multisport

  • masaże odciążające kręgosłup

Brzmi dobrze?

Daj się poznać, klikając Aplikuj!

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy