Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Automatyzujący

BAYT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7 00014 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • Agile

  • Kanban

  • TFS

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy zespołem programistów tworzącym oprogramowanie na rynek polski oraz niemiecki. Nasze aplikacje mają na celu ułatwienie pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Jesteśmy zgraną ekipą, która sumiennie i na czas wykonuje swoje obowiązki. Pracujemy w około 25-osobowym zespole, dzięki czemu każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności oraz znaleźć swoje miejsce w projekcie. Szukamy kogoś kto, tak jak my, zna się na swojej pracy i pomoże nam w tworzeniu coraz to lepszych rozwiązań. Razem możemy sprawnie dopasować drogę do celu naszych klientów. Jeżeli przyjazna atmosfera w pracy jest dla Ciebie równie ważna jak dla nas - wyślij nam swoje CV!

Studenci posiadający podstawową wiedzę teoretyczną i praktyczną, chcący doskonalić i poszerzać swoje umiejętności poprzez czynny udział w realizacji nowego projektu informatycznego są również mile widziani.

Kogo szukamy:

Do naszego nowego zespołu programistycznego poszukujemy testera automatyzującego z minimum 6 miesięcznym doświadczeniem. Osoba ta będzie brała aktywny udział w procesach przeprowadzania testów automatycznych, wydajnościowych, przygotowania i weryfikacji przypadków testowych oraz ciągłego usprawniania procesu testowania.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie testów automatycznych i manualnych

  • Akceptacja zadań wykonanych przez zespół programistów

  • Raportowanie i analiza błędów

  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych

  • Odpowiedzialność za jakość produktów testowych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

Wymagania pracodawcy

  • min. 6 miesięczne doświadczenie

Organizacja pracy

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • kanban

Pracodawca oferuje

  • pracę w dynamicznej i nowocześnie zarządzanej firmie, w młodym zespole,

  • elastyczny czas pracy,

  • Możliwość korzystania z karty MultiSport,

  • przyjazną i luźną atmosferę

  • wyjścia integracyjne

  • elastyczna forma zatrudnienia: B2B, umowa o pracę, zlecenie – jak Ci wygodniej

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w naszym wrocławskim biurze

  • pracę w trybie mieszanym (zdalna 2 dni/biuro 3 dni)

  • elastyczne godziny pracy 6:00-18:00

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę pracy i spotkania integracyjne

  • pracę w młodym zespole

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • kartę multisport, Luxmed

  • widełki wynagordzenia 7 000 - 14 000 zł

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Czego nie wymagamy

  • Wieloletniego doświadczenia – jeśli jesteś samoukiem również chętnie się spotkamy. Liczą się dla nas umiejętności, nie papiery.

  • Języka angielskiego – na co dzień rozmawiamy po polsku, chyba że jest czwartek – wtedy mamy angielskie czwartki i każdy kto chce komunikuje się w tym dniu po angielsku 😊

  • Pracy w nadgodzinach – układamy tak terminy i projekty, aby praca poza wybranymi godzinami była na zasadzie wolontariatu, a nie przymusu.

Jak pracujemy

  • Agile i Kanban – tak pracujemy i ciągle staramy się udoskonalać ten styl pracy

  • Komputery stacjonarne + dwa monitory na każdym stanowisku pracy – wygoda i komfort pracy są dla nas ważne

  • Kwartalne cele rozwoju osobistego, feedback na temat pracy oraz w którą stronę idzie projekt to część naszego kalendarza

  • Na co dzień TFS (Team Foundation Server) to Twój najlepszy przyjaciel – zarządzanie codzienną pracą, opis zadań, przegląd kodu (pull requesty) oraz automatyczne wdrożenia