Oferta pracy

Tester Automatyzujący

Unity GroupO firmie

  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • Selenium

  • Git

  • Jenkins

  • Linux

  • Unix

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces testów przy rozwoju platformy e-commerce B2B/B2C rozwijanej w AWS i oferowanej w modelu SaaS

  • Planowanie i wykonywanie zakresu testów, identyfikacja ryzyk

  • Rozwijanie i utrzymywanie testów automatycznych UI

  • Analizowanie wyników testów, optymalizacja procesu, zarządzanie i przygotowanie danych testowych oraz symulacja interfejsów zewnętrznych

  • Utrzymanie i rozbudowa automatycznego środowiska testowego (Continous Testing) biorącego udział w procesach Continous Integration

  • Współpraca z zespołem projektowym (10-14 osób)

  • Wspieraniem innych członków zespołu (poprzez dyskusje, review, szkolenia, rozmowy przy tablicy)

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych i chęć rozwoju na tym polu

  • Znajomość SQL na poziomie co najmniej podstawowym

  • Bardzo dobre rozumienie procesu testowego i jego elementów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Odpowiedzialność, Spostrzegawczość, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • Znajomość języka angielskiego, poziom B2

Mile widziane

  • Umiejętność wykonywania testów niefunkcjonalnych (Wydajność, Bezpieczeństwo)

  • Umiejętność używania SoapUI

  • Praktyczna znajomość środowiska AWS

  • Znajomość narzędzii Appium / RESTAssured / Protractor / WebdriverIO będzie dodatkowym atutem

  • Praca w projektach zwinnych (Agile/Scrum)

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy