Oferta pracy

Tester Automatyzujący

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Bohaterów Westerplatte 45

Zielona Góra

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • Java

  • Selenium

  • Visual Studio

  • SOAP/REST

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja testów automatycznych zgodnie z wypracowanymi standardami na dużych projektach

  • Budowa i rozwój frameworków testów automatycznych

  • Uruchamianie testów automatycznych na środowiskach deweloperskich, integracyjnych i produkcyjnych

  • Analizowanie oraz rozwiązywanie problemów wraz z zespołem developerskim

  • Opracowywanie i analiza raportów z przeprowadzonych testów automatycznych

  • Współpraca przy tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji testowe.

Nasze wymagania

  • Wymagane minimum 2 lata doświadczenia w pracy z automatyzacją

  • Znasz jeden z języków: Java lub C#

  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Selenium/Appium

  • Stosujesz wzorce projektowe, np. Page Object Pattern, Page Factory

  • Znasz zwinne metodyki (Scrum)

  • Jesteś entuzjasją zasad pisania czystego kodu

  • Porozumiewasz się w języku angielskim na poziomie B2/C1

  • Dodatkowym plusem będzie znajomość:

  • - automatyzacji aplikacji mobilnych

  • - REST API (RestAssured, Postman)

  • - BDD

  • - SQL

To oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy - UoP lub B2B;

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółki TTPSC na rynku;

  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy;

  • Super benefity m.in. spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ZFŚS, wczasy pod gruszą, owocowe wtorki, słodkie czwartki, prywatną opiekę medyczną, czy program rabatowy do zakupu auta;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Tranistion Technologies PSC to zespół ponad 600 ekspertów w zakresie cyfrowej transformacji, pracujących w sześciu polskich miastach i czterech oddziałach zagranicznych (USA, Taiwan, Dania, Niemcy). Firma, jako Global System Integrator, współpracuje z międzynarodowymi partnerami (PTC, Microsoft, Google, Atlassian, AWS, Azure, Synopsys, RealWare), aby tworzyć i wdrażać rozwiązania IT, które rewolucjonizują sposób projektowania, wytwarzania, zarządzania i utrzymania produktów. Obsługuje klientów na całym świecie, z sektora energii, farmacji, urządzeń medycznych, motoryzacji, fmcg oraz komunikacji i zaawansowanych technologii.

Przewiń do profilu firmy